Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet társítani,...

Anita_palija kérdése:

Miért nem lehet társítani, vagy társítást rögzíteni egy kép fájlhoz vagy akár semmihez a gépen?

Figyelt kérdés

Jobb klick>>társítás>>program választása>>"A fájlhoz nincs társítva művelet végrehajtásához szükséges program. Adja meg a társítástA vezérlőpult, mappabeállítások alkalmazásával.


Értem mi a baj, de mit kell itt átállítanom ahova küld? Vagy hogy csináljam? Xp a rendszer.


2014. márc. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz?? Ott kell társítani a fájlt.
2014. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem értek hozzá..Amit pedig nem értek szeretem megkérdezni, mert nem akarok semmit elállítani. Nah de oda megyek ahova küld. Ott melyik részre menjek, és azon belül is stb..? Mert van 4 fejléc is amit nem tudom melyiken belül kell nézni..(általános, nézet, fájltipusok, kapcsolat nélküli fájlok)
2014. márc. 10. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen fájltípusok. Itt az összes fel lesz sorolva, amit társítani akarsz arra rányomsz egy egérgombot is ki tudod választani a programot hozzá...
2014. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!