Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megtudok -e úgy machinálni...

Megtudok -e úgy machinálni egy mappát és a benne lévő tartalmat hogy az látszólag sértetlen legyen de a benne lévő vegyes tartalom használhatatlan legyen, ne lehessen megnyitni őket?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Valahogy tuti lehet, de mi a célod ezzel. Én mappát tudok olyat készíteni és elrejteni, amit akkor sem látsz ha be van kapcsolva a rejtett fájlok megjelenítése..ez esetleg nem jó? (csak azért kérdem, mert nem értem a célodat)
2014. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy látszólag sértetlen?
2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a célom hogy egy ismerősöm a gépemen tárol néhány olyan dolgot amit majd vissza akar másolni a sajátjára ha az elkészül, az a célom hogy a mappája tartalma látszatra sértetlen legyen de ne lehessen semmit sem használni belőle amikor visszakerül a saját gépére.
2014. márc. 9. 16:48
 4/9 A kérdező kommentje:
A látszólag sértetlen alatt azt értem hogy ne lehessen látni hogy hozzá lett nyúlva a dolgokhoz.
2014. márc. 9. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
De mért akarsz köcsög lenni?
2014. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Miért kell vele kibaltázni ?


Egyszzerü a dolog :


Megnézed a mappában lévő fájlok méretét kiterjesztését és azt, hogy mikori az utolsó módositás dátuma.


Aztán készitesz minden fájlból egy ugyanakkorát, de az új fájlok tartalma modjuk csak csupa 0 vagy 1 vagy A betű, vagy B betű, a lényegen nem változtat az, hogy mi van benne.


Aztán szépen átnevezed őket annak ami a másik mappában van illetve beállitod az utolsó módositás dátumát is.


Aztán már csak át kell másolni és az ottlévőket felüliratni (azért azokat valahová máshová mentsd el, hogy meglegyenek)


Az új fájlokkal nem fog tudni mit kezdeni, mivel semmiféle formátumnak nem felelnek meg (max szövegfájl ha olvasható karakterekkel töltöd fel őket - A betű).


Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem számít. Megvan rá az okom.
2014. márc. 9. 17:16
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Jól hangzik, de képekkel és videókkal hogy csináljam meg? Nem vagyok egy infomágus.

2014. márc. 9. 17:25
 9/9 coopper ***** válasza:
Totalcommander
2014. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!