Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zsír új Pendriwe, fel akarok...

Zsír új Pendriwe, fel akarok rá másolni valamit és kiírja, hogy megtelt. Ilyenkor mi a teendő? (a formázást már próbáltam)

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebay-es kínai kamu pendrive?
2014. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mnyus válasza:

Szerintem dobd ki vagy vidd vissza a boltba és reklamáj az illetőnek aki elatta neked :D

Wagy csatlakoztazsd a gépre és ott próbáld meg formázni.

2014. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen fájlnál ezt csinálja vagy csak 4GB feletti méretűnél?
2014. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Éppen ezt akartam kérdezni, mint az előttem szóló. Mekkora a fájlméret, amit másolni szerettél volna? A pendrive-on általában FAT32 fájlrendszer van, annál a maximális fájlméret 2 illetve 4 GB, amit egyben tud kezelni. Ha ennél nagyobb fájlt szeretnél másolni, az ebbe nyílván nem fér bele, tehát azt írja ki, hogy nincs elég hely.

Megoldás lehet az exFAT, formátumra formázás, esetleg az NTFS, már ha egyáltalán engedi a pendrive.

2014. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ne lehetne NTFS.

Ha nincs ott formázásnál olyan opció, akkor parancssorban meg lehet oldani.


#Első

2014. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!