Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az összeállí...

Szerintetek jó ez az összeállítás egy gamer géphez?

Figyelt kérdés

Gépház: Sharkoon T9

Processzor: Intel Core I5-4570 3.2 Ghz

Táp: Corsair gs 600

Ram: Kingston ddr3 8GB 1600 Mhz

Alaplap: -

Videókártya: -

Vinyó:-

Ebbe a háromba segítenétek? És egyáltalán az összes többi amit leírtam jó párosítás? Olyan videókártya, merevlemez és alaplap kéne ami egy gamer géphez viszonylag jó, tehát minimum a 2013-mas játékok lagg mentesen fussanak. Ha nem jó az összeállítasom írnátok olyan gép alkatrészeket ami viszi a 2013-mas játékokat? És ha lehet 160.000 Ft felett ne nagyon mennyen. Előre is nagyon köszönöm a válszokat.:)



2014. márc. 9. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Néztem alaplapot: [link] megfelelő a felsorolt alkatrészekhez?
2014. márc. 10. 01:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos első javaslatom az lenne hogy inkább innét rendeld: [link]


A 2.:Vinyónak én egy ilyet: [link]

+

Egy SSD sem árt mert akkor azzal gyórsabb lesz a betöltése az Op.rendszernek meg amit még ráraksz. [link]


Nos az alaplap jó tehát azt szerintem mindenképp, de sajna van egy rossz hírem....Amit kinéztél procit az nem jó bele....

Helyette itt van ez: [link]


Videókártyát viszont azért nem mondok mert abban nem vagyok a toppon, ugyanis már 6 féle videókártyáról kérdeztem én is és mindegyik rossz....


Szóval remélem, hogy segítettem és, hogy egy nálam nagyobb tudású ember is ír ide valamit!

2014. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm szépen...:) akkor már csak valami VGA kéne. Ja és szerintem a Sharkoon T9 helyett T28 gépház lesz? Az is megfelelő?
2014. márc. 10. 18:24
 4/6 A kérdező kommentje:
VGA-nak ezt néztem ki: [link] belefér az alaplapba ? Nem igen értek hozzá légyszí olvassátok el az alaplap adatait amit linkeltem és írjátok le! Köszönom.
2014. márc. 10. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos ennyit még tudok segíteni, hogy ne GTX650en legyen mert azt sokat szidják mert, hogy silány minőségűek vagy micsoda.

Nekem azt javasolták, hogy ha GTX akkor 650en helyett 660 vagy afeletti.

2014. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lefike válasza:
Szerintem egy gtx660 lenne a jo nekem is olyan volt és nagyon megvoltam vele elégedve!
2014. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!