Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mindenképp szakembert kell...

Mindenképp szakembert kell hívnom vagy esetleg én is megtudom csinálni?

Figyelt kérdés
Áramszünet óta nem működik a gépem. Hiába kapcsolom be, felajánlja a csökkentett módot,csökkentett mód hálózattal,csökkentett mód parancssorral,legutolsó helyes konfigurációt és a windows normál módú indítását. Bármelyiket választom,elindul a gép,pár másodpercig megjelenik egy 'kék oldal', de elolvasni nem tudom,mert annyi ideig nem látszik és utána megint bejön a csökkentett módos oldal. Nem értek hozzá, ezért kérem a segítségeteket! Köszönöm!
2014. márc. 10. 12:31
 1/5 anti paladin ***** válasza:
Ha eredeti a win, megpróbálkozhatsz egy javítással, egyébként win reinstall.
2014. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normál módra lépsz,akkor sem jó?? Ez érdekes, egyszerű áramszünet miatt még nem romlik el a windows.
2014. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebbi gép,meg nem is volt soha napi használatban, csak böngészésre használtuk de amikor áramszünet volt pont ment...máskor is volt így,de akkor is bejött ez a windows normál módú indítás,'leokéztuk' és ment is a gép. Most meg hiába zongorázom át az összes lehetőséget, semmi.Pillanatra a kék oldal aztán előről az egész...Tényleg nem értek hozzá, meg azt se tudom,hogy ez mekkora probléma..mármint pénzben is,hogy érdemes lenne megcsináltatni szerelővel vagy venni egy másikat, esetleg kitalálni valamit itthon...
2014. márc. 10. 14:37
 4/5 anti paladin ***** válasza:

Anélkül, hog tudnánk mit ír ki a kékhalál során, nem lehet biztosat tudni.

Otthon megpróbálkozhatsz egy win reinstallal vagy valamelyik linux live cd/usb eszközzel életet lehelni a gépbe.

2014. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hardver hiba lehet, vagy a winyo,vagy a memória, próbáld meg ha több memória van benne kivenni egyet és megpróbálni, vagy az alaplapi elemet kell csak kicserélni pár 100 Ft. Mindenképp valakit keresni kellene aki ért hozzá.
2014. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!