Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apródon szeretnék venni egy...

Apródon szeretnék venni egy telefont, de csak előre utalás után akarják kiküldeni. Azt írja 7nap visszafizetést vállal ha nem tetszik. De ezt hogy lehetne biztosítani? Többi lent

Figyelt kérdés

Ezt írja: 1 Hét pénz vissza fizetést is vállalok rá, ha esetleg nem lenne elégedett vele az illető !


Kérdeztem erre mi a biztosíték..azt mondta a bizalom.

Merjem előre utalni? Személyes találkozó nem megoldható sajnos. Elvileg van rá 1 év gari is, de nem küld róla képet mert abból netes csalás lehet vagy mi. Merjem vállalni? Nem lehet azt megoldani hogy csak úgy tudja felvenni a pénzt amit elküldtem ha a telefont meg leadja nekem a postán? Illetve mi van ha hibás lesz a telefon? Hogy jutok vissza hozzá ha pl nem veszi fel a telefont.??!?!?



2014. márc. 12. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy te is olcsón akarsz telefont venni??

Aztán meg majd jössz ide sírni, hogy jajjajjajajaaajjjj átvertek most mit csináljak??


Szántalan helyen el lett ugatva, hogy előre nem utalunk pénzt, és pláne nem ismeretlennek és pláne nem olyan oldalon ahol semmi előélete nincs az illetőnek és nem ellenőrizhető.

Azért jó a vatera meg az eBay, mert ott legalább látod, hogy megbízható vagy sem.

2014. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt sehogy, és semmi esetre sem. Se telefon, se pénz... Átlátszó kamu.

De látom még mindig van veréb aki beugrik.

2014. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lenne a link.

2014. márc. 12. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus beetetős kamu hirdetés. Jó hülyének kell lenni, hogy ezt valaki beszívja.
2014. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok, köszi. Néztem másikat. Szemetvetnél erre is?

[link]


Köszönöm!

2014. márc. 12. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne az olx-en akarj telefont venni!
2015. febr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ne vegyél így telefont!

Ha nem tudod személyesen megnézni és nem tudod kitől veszed akkor hagyd a fenébe, kamu az egész!

2015. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!