Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell betenni a guliver...

KockaKrisz98 kérdése:

Hogyan kell betenni a guliver modot és a little blocks modot a minecraftba?

Figyelt kérdés

Már próbálgattam mindenféle módszert forge -val, betettem a .jar fájlba a modot meg minden és nemjött össze. magában a little blocks mod megy forge -val és amikor beteszem a guliver modot akkor elindul de ezt írja az elején: Forge Mod Loader has found a problem with your minecraft installation

The mods and versions listed below could not be found

Forge : [9.10.1.870,9.10.1.871]

The file 'ForgeModLoader-client-0.log' contains more information

Help Please!!! Előre is köszi.



#Minecraft #Gulliver #Minecraft Forge #Gulliver Mod #Minecraft Gulliver Mod #Gulliver Mod Minecraft #Gulliver Mod Minecraftba
2014. márc. 13. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha ezt a szöveget skip -elem akkor amikor belemegyek egy world -be vagy csinálok újat akkor kicrashel (leáll a program)
2014. márc. 13. 20:41
 2/3 adventurer111 ***** válasza:

Frissítsd a forge-ot a legújabb modjaidhoz tartozó minecraft verzióhoz.Vagy írd be a futtatásba hogy %appdata%

nyomj entert-minecraft mappája-a ForgeModloader-cliens-0.log-ból másold ki a szöveget és küld el üzenetben

2014. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi már megoldottam, de még az kellene ,hogy szerverre min. 1.5 -re fel lehet -e tenni mind a 2 -t?
2014. márc. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!