Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben tegyem ujra...

Milyen sorrendben tegyem ujra a gépet + a drivereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok rossz a gépem ugy 4 hónapja most lehet az lehet a gond, hogy a vidikártya drivert raktam rá elsönek? vagy, hogy mit?

Leirnátok légyszíves hogyan tegyem ujra a C 100 GB lesz a D a többi az 1 terrábol formázom is öket ha kell vagy nem kell? nem tudom... :S



#videokártya #formázás #driver #Számitógép ujrarakás
2014. márc. 16. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
bekapcsolod--->del/f2/f12(biostól függően) alap eset DEL-->megkeresed a "first boot" opciót és beállítod a cd or dvd olvasót---> f10 mented ---> újraindul ----> majd beteszed a dvd/cd t és felrakod a rendszert... :D sok sikert!!
2014. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

sorrend végül is mindegy, viszont hogy a jó drivert tedd fel az nem!

Elsőként az oprendszer frissítések és pl. a catalyst -hoz kell a .netFramework 2.0....

megj.:

Ha már új telepítés javaslom használj uninstall programot ami nyomonköveti a telepítést, ha valamit le kell szedni, maradéktalanul eltávolítsa azt!

Ilyen program az UninstallTool, vagy a TotalUninstall

[link]

2014. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszike a driverek igazábol a fontosak mert én a vidikártya drivert tettem fel elsönek utána a többit lan driver hang kártya drivert chipset sata stb szóval eslönek a windows frisitéseit tegyem rá utána majd a cd röl a drivereket mert nekem itt van egy amin megtaláltam mindent ami nekem van a eredeti driver cd-n: [link]

a AMD all in 1 driver ver:8.631_W7_logo

van meg teljesen igy például milyen sorrendben tegyem ujra?

2014. márc. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!