Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért használja a a windows 7...

Miért használja a a windows 7 a HDD-t minden bootolás közben ha az egész rendszer egy SSD-re van telepitve, és a HDD-n csak zenék vannak?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tippje akkor csupa fül vagyok, valamint az is érdekelne, hogy valahogy meg lehetne-e tudni, hogy a windows bootolás közben mit csinál ilyenkor pontosan? azon kivül, hogy lassítja a folyamatot?
2014. márc. 17. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
BOOT-olásnál ellenőrzi a számítógépet. Miből gondolod, hogy használja BOOT-oláshoz?
2014. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi.

Olyan érzésem van mintha arra várnék bootolás közben. Már két éve használom igy ezt a gépet és mindig is hozzányult egy kicsit a vincsihez bootoláskor, ami még nem is zavart engem mert talán 1mp volt az egész, de mostanára már komolyan úgy érzem mintha a vincsiről bootolnék kb... Tudtommal virusom nincs, minden progi az SSDre van telepitve. Lövésem sincs, hogy egyáltalán minek kell akár hozzányulni is a HDDhez. De hallom h zakatol (vagy 8mpet is) csak nemtudom miért :) ravasz fogós kérdés? :)


Az nem lehet, h valamiért checkdisket futtat csak nem látom?

Régebben még amolyan power-usernek neveztem volna magam, de mára visszasülyedtem sima felhasználó szintjére, úgyhogy inkább kérdezek. :) mindenesetre érdekelne, hogy vajon miért van ez.. ha valakinek van ötlete akkor jöhet :)

2014. márc. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!