Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 alatt szeretnék...

Windows 7 alatt szeretnék adminisztrátori azaz rendszergazdai jogokat, hogyan tudnám elérni? FONTOS! (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval Windows 7 em van és olyan problémám lenne, hogy nem tudok egyes programokat telepíteni mert azt kéri jelentkezzek be rendszergazdaként konkrétan.."you must be logged in as an administrator when installing this program". Már próbáltam, hogy aktiválom a rendszergazdai fiókot ami alapból be van építve de ott ugyanezt az ablakot dobja fel. Próbáltam már a tulajdonjogot beállítani a saját fiókomra totalcommander alatt, de semmi változás nincs. Már rendkívül idegesít, hogy a saját gépen amin elvileg én vagyok a "rendszergazda" nem tevékenykedhetek semmit. Kérlek értelmes válaszokat vagy tippeket adjatok ha tudtok.

Előre is köszönöm!



2014. márc. 18. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A hivatalos eljárás az, hogy jobbklikk a programra, és futtatás rendszergazdaként. Ha ez nem működik, akkor vagy a program hibás, vagy a rendszered.


A kicsit kockább megoldás az uac kikapcsolása, akkor visszakapod az xp-ből ismert teljes jogkörödet. Ez azonban csak akkor ajánlott, ha konyítasz egy kicsit a géphez, és nem kell attól félni, hogy kitörlöd a windows könyvtárat.

2014. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Megpróbálom!
2014. márc. 18. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Megírtam egy választ, el is küldtem, de valamiért itt nem jelent meg.

Most már nem írom le olyan részletesen. Telepítsd fel ezeket a programokat és futtasd le:

hátétépé://windowsmixponteu/load/rendszerkarbantartok/giga_tweaker_magyar/3-1-0-677

hátétépé://osztottpontcom/XivE/



Az első programnál (Giga Tweaker) ez föltétlenül legyen beállítva: [link]

A második programmal fájlokat, mappákat, meghajtókat lehet tulajdonba venni. Ha a meghajtón sok adat van, akkor a művelet percekig is eltarthat, ezért ha látszólag nem csinál semmit, akkor is türelem.


Ja, az előbb nem figyeltem. Valamelyik link miatt nem engedte elküldeni.

Átjavítottam a linkeket, remélem ki lehet belőle hámozni, mi akar lenni.

2014. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Basszus, nem jó az előbbi kép linkje. Itt a jó: [link]
2014. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
üzenetben eltudod küldeni a linket lécci mert így nem találja
2014. márc. 18. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!