Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet egy adott számítógéphez...

Lehet egy adott számítógéphez két különböző monitort hozzákötni?

Figyelt kérdés

Ez a gépem konfigurációja, tuti elbír nyugodtan akár 3 képernyőt is.

[link]

Asrock B75 Pro3

i7-3770K CPU @3.50 GHz

8GB Kingston 1866MHz DDR3 RAM

MSI Nvidia GTX 650Ti OC 1GB 128Bit

SSD Kingston V300 120gb SATA3 7mm

WESTERN DIGITAL Caviar Blue SATA3 1.0TB 7200RPM 64MB CACHE

600W TÁPEGYSÉG

KB ennyi.

Szerintem ha lehet két különböző monitort egy géphez kötni hogy minden okés legyen, akkor az én esetemben is megvalósítható.

Szóval a monitorok: 1. AOC 23" 3D 120Hz FULL HD, LED.

2. DELL 17" 1280X1024.

Kivitelezhető a dolog ?

Köszönöm


2014. márc. 19. 12:01
 1/3 anonim válasza:
termeszetesen lehet ha van a gépbol annyi kimeneted hogy tudsz belole kivezetni HDMI kabelt nekem a grafikus kartyabol csak egy HDMI kivezetes van + ami a monitorba megy mar csak annyi a dolgod fökepernyon jobb egergomb kivalasztod Képernyofelbontas itt tudod terjeszteni a monitort +külön alitani a monitor felbontasat remelem azert valamit sikerult segitenem a bealitasokbol sztem okosabb leszel.Fontos h a masodik vagy 3 ik monitor is belegyen kapcsolva mert nekem anélkul nem igazan akarta felismerni a PC
2014. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerinted jól fog kijönni a tervem ? vagy nagy értelme nincs ?
2014. márc. 19. 12:26
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és igen 3 kimenet van.
2014. márc. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!