Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szünt meg a képernyő-fel...

Miért szünt meg a képernyő-felosztásom?

Figyelt kérdés
Eddig könnyedén tudtam használni a képernyő-felosztást úgy, hogy a laptopomtól balra lévő képernyő jól kiegészítette a laptop saját képernyőjét. Ez viszont megszünt. Amint rákattintok bármelyik alternatívára, az visszaugrik az "E képernyők tartalmának másolása" pontra és csak klónozza az előttem levő képet: [link] Köszönettel veszem, ha egy olyan fórumot ajánlotok, amelyik talán tud válaszolni erre a kérdésre.

2014. márc. 19. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Több képernyő sor...
2014. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ott nem lehet mit tenni. Ha az E képernyő tartalmának másolását vállasztom, akkor válaszható a Több monitor éa egyforma mindkét oldal. [link]

Bármelyik mást választom, nincs Több monitor lehetőség, hanem bejelölöm vagy a laptop képernyőjét, vagy a külön Acer képernyőt. Furcsa jelenség, hogy ha az E képernyő kiterjesztését választom, az Acer-képernyőn ugyanaz jelenik meg, csak fejjel lefelé. A PrintScreen pedig úgy mutatja, mintha rendben lenne. az asztal megjelenése az Aceron (pedig nem ott van) Minden egyéb beállítás csak az egyik képernyőre tesz képet, a másikon No signal.

2014. márc. 20. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tibor, pont így csinálom, azzal a különbséggel, hogy a felbontás nálam max 1366x768, dehát nem hiszem, hogy ez számít, meg mint mondtam, eddig működött. Kénytelen voltam lefényképezni, a fotón a színeket kicsit torzítottam, hogy látható legyen. [link]

Furcsa módon a printscreen meg ezt mutatja: [link] mintha rendben lenne, de ez hamis kép, mert mint a fotón is látható, az asztal a laptop képernyőjén van (jobbra), baloldalt meg minden a feje tetejére van fordítva.

2014. márc. 21. 07:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs, tévesen írtam, nincs asztal a laptopon.
2014. márc. 21. 07:09
 6/10 anonim ***** válasza:
képernyőt lehet forgatni (tájolás).
2014. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
No, az megoldaná. Hol?
2014. márc. 22. 07:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocs, a tájolásra vonatkozó kérdésemből azt gondolhattad, hogy vak vagyok. Most már minden a helyén van, kivéve a Tálca, az ott maradt az Acer képernyőn, miközben az egész íróasztal szépen a laptopra került, ahogy akartam. A Tálcát hogy hozhatnám át?
2014. márc. 23. 17:34
 9/10 A kérdező kommentje:
H. Tibor, kösz a segítséget, most már minden a helyén van, a Tálca is. Ezennel köszönettel lezárom a témát.
2014. márc. 23. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
elsődleges kijelzőn lesz a tálca, amelyiket kijelölöd elsődlegesnek azon lesz a tálca.
2014. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!