Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Team Fortress 2-be az FPS....

Team Fortress 2-be az FPS. CFG vel is laggolok nem lehet még jobban elrondítani a grafikát vagy valamit csinálni ezzel? Légyszives ne írjatok olyat hogy szar a gép vagy hogy vegyél jobb gépet

Figyelt kérdés

2.00GHz 2.00GHz

1,50 GB RAM

Videókártyát nem tudom



2014. márc. 21. 19:46
 1/7 Tengor ***** válasza:

Akkor mit írjunk? Verset, attól jobban érzed magad?

Ennyit tud a géped, fogadd el! Sz*rból még mindig nem lehet várat építeni...

2014. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1+1
2014. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a monitorod !!! :D
2014. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én gépemben egy 2magos Intel i3-as proci, 3GiB RAM és Intel SandyBridge GPU van,de a TF2 a legkisebb felbontáson is laggol, miközben a GOA max. felbontáson is probléma nélkül fut.
2014. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és a videókártyád/GPU-d kiderítésére szedd le az ingyenes GPU-Z programot innen: [link] . Ha pedig több infó kéne a gépről, akkor a Piriform Speccy alkalmázását töltsd le innen: [link]
2014. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem pont forditva van xD A tf2 a legnagyobb harcoknál sem laggol, a GoA pedig low grafon akad mint állat :D
2014. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A TF2 Source engine van én is tapasztalom ezt a problémát (pl. sok effekt van akkor tapasztalom) Probléma javítása: Beállítások --> Kép --> Ott lesz egy gomb hogy További... --> Ott vedd le a grafikai dolgokat. A * jelentése le van írva alul (Ha ezt próbáltad és nem működik akkor) Haladó --> ÉS betölt mindenféle beállítást ami szerinted nem kell azt kapcsold ki. Ha továbbra is akad lemeztöredezettség mentesítés ugyan is a Source Engine véleményem szerint mindent a lemezről tölti be és pár dolgot ír csak a RAM-ba. Ha ezek nem segítettek akkor lehet hogy energiatakarékosra van kapcsolva a gép. Nézd meg a Start menün lévő keresőbe azt hogy: Energiaséma kiválasztása és kiegyensúlyozott vagy teljesítménycentrikuson legyen. Remélem segítettem :)
2014. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!