Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az amikor bekapcsolo...

Miért van az amikor bekapcsolom a gépet és elindul a windows betöltése, ott lefagy, ha ujrainditom akkor kirja ezt a csökkentett mod stb. és igy elindul de tiszta nagy képernyő stb. :S:S:S Nem értek a géphez, mért van ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna újra kell telepíteni a windowst. Nekem is ugyanez volt a gond. Viszont így minden dolog ami a c meghajtóban van az el fog veszni, de ha elviszed egy szerelőhöz vagy informatikushoz akkor ő lehet, hogy megtudja neked csinálni, hogy minden adatod megmaradjon. Egyáltalán nem tölti be vagy a csökkentett móddal elindul vagy most miről írsz?
2009. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó bocsi most olvastam el rendesen a kérdést. Na szóval csinálj egy másik meghajtót és oda ments le mindent ami kell és utána telepíts újra egy windowst és akkor utána szerintem jó lesz. Viszont lehet, hogy máshogy is meglehet javítani, nem értek annyira hozzá
2009. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
képzeljétek el újra indítottam most meg jó :o most félek kikapcsolni XD
2009. dec. 16. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn előfordulna lehet a Windowst javítani.Be rakod a telepítő lemezt és indításnál a Windows javítása opciót választod.Természetesen csak abban az esetben ha a bios beállításnál CD-ről butolás van beállítva.Így minden telepített program és mentett dolog megmarad.Ha még soha nem telepítettél érdemese egy tapasztaltabb embert megkérned mert csúnyán el lehet b@szni.És akkor ugrott minden adatod.
2009. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!