Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra elsötétedett a képernyő, kikapcsolni sem tudtam a számítógépet csak a hálózatról lekapcsolva. Mi baja lett?

Figyelt kérdés
Egyszer annyit kiìrt valószínüleg párbeszédpanel hiba van próbálltam visszaállítani az idõpontot de hiába,szakaszos vonalkódszerû csíkok vannak,és mire a windows betölt kikapcsolja a monitort van másik monitor is szintén ez történik.
2014. márc. 23. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer régen előfordult már ilyesmi. Annyi történt, hogy "kimozdult" a videó kártya a helyéről. Én első körben ezt ellenőrizném le !
2014. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem,semmi változás nincs sajnos. Akkor lehet az halt meg benne?
2014. márc. 23. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet
2014. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De csökkentett módban bekapcsol.
2014. márc. 23. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor elképzelhető, hogy egy vírus cseszteti.

Eset Smart Security + Malwarebytes futtatása erősen ajánlott!

Nálam az egérrel és a klaviaturával volt hasonló problémám...

Az egér több alkalommal néhány perces "pihenője" után szaggatva mozgott a kijelzőn 1-2 percig, azután rendesen működött, a billentyűzet is egy pillanatig nem reagált semmire, majd az is "észheztért"...

Lefuttattama fenti víruskeresőket, és egy csomó fertőzést talált. ezeket a vírusokat, +néhány Trójait töröltem, újraindítottam a gépet, azóta semmi baja sem az egérnek, sem pedig a billentyűzetnek.

Én, mint mondtam, vírusra gyanakszom.

Úgyhogy fogadd meg a tanácsom!

Futtasd le a fenti programokat!

2014. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, videó kártyát kellett cserélni sajnos.
2014. júl. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!