Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » VAC BAN. Trójai miatt lehetséges?

SmallD99 kérdése:

VAC BAN. Trójai miatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma reggel bekapcsoltam a gépet, há' mondom megyek GO-zni, erre kiírja a drágalátos feladatkezelő (mindig megnézem), hogy Trojan.exe fut... Leállítottam, felmentem Steamre, és látom, hogy kaptam egy VAC Bant... Írtam Steamnek, még nem válaszoltak... Unbannal kapcsolatba írtam nekik, szerintetek kapok? Esküszöm, hogy nem csaltam, meg semmi, soha a büdös életbe! Csak kaptam egy Trójait skypeon keresztül....

2014. márc. 23. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez vicces XD Am sztem nem attól kaptál bant. Trojan.exe, eme név kitalálásához minimum akkora kreativitás kell, mint pirosra színezni az egész kifestőt....
2014. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!