Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a háttérképet mindkét monitoromon?

Figyelt kérdés

Adott egy gép, Win7-tel, Sapphire Radeon HD 4890 videokarival.

Van két megjelenítő: egy 1440x900-as monitor(elsődleges) meg egy full hd tv(másodlagos) kiterjesztett módban.

Arra keresek megoldást, hogy a háttérkép kitöltse a monitor és a tv képét is. Tehát nem különböző hátterekről és nem is folytatólagos képről van szó. Eddig minden jó volt, de hátteret cseréltem és most a tv-n ugyanúgy 1440-es felbontásban van a háttér, mint a monitoron; míg a monitor képét kitölti a háttér, addíg a tv-nél fekete keret veszi körbe.


2014. márc. 24. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egy gép viszi a kettőt, a monitoroknak ( a tv a gépen ugyanúgy monitor), akkor kétféle monitor lesz a jobbegérgombnál, már, ha a két monitor külön van, és nem ugyanaz a kimeneti jel, tehát két külön asztalod van. Amúgy pedig szedj le egy 8k-s háttérképet, és nézd meg, hogy az is 1440 lesz-e. Ha igen, akkor nem tudok segíteni.
2014. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!