Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Operációs rendszerek váltása...

Operációs rendszerek váltása hogy?

Figyelt kérdés
felraktam a windwos 7-et a C meghajtóra de van egy windows 8 a D meghajtón is amikor bekapcsolom a win 7 jön be és nem tudom hol válthassak win 8 ra meglehet ugy csinálni hogy mind 2-t tudjam kezelni vagyis igy váltogatni
2014. márc. 25. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Tartsd lenyomva a windows gombot a billentyűzeten és nyomd rá az " R " gombot szintén a billentyűzeten, ezután az előugró Futtatás (vagy Run) nevű ablakba írd be ezt: msconfig azután pedig kattints az "OK" gombra vagy nyomj Entert.

A most megjelenő Rendszerkonfigurációs (vagy System Configuration) ablakon válaszd a Rendszerindítás (vagy Boot) nevű fület és az Időkorlát (vagy Timeout) mező értékét állítsd át mondjuk 30 -ra. Ezután kattints az Alkalmaz (vagy Apply) gombra, utána pedig az "OK" gombra. Ezek után ha újra indítod a géped, elvileg ki kellene adnia a Rendszerindítás menüt, ahol kiválaszthatod hogy melyik op rendszert kívánod használni.


Remélem tudtam segíteni! :)

2014. márc. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 levis56 ***** válasza:

[link]

Ugyan így alkalmazható a win 7-win8 esetében.

2014. márc. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!