Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lejár a WinXP...

Mit csináljak? Lejár a WinXP támogatása! Mit telepítsek a gépemre?

Figyelt kérdés
Csak játszásra és tanulásra használom! Milyen Operációs redszert telepítsek rá Windows xp helyett?? 2 éves laptopom van: DELL LATITUDE D620, 2GB RAM 75 GB-osmerevlemez. Ajánlatokat kérek!!

2014. márc. 27. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges váltani. Az hogy megszűnik a támogatás, még nem jelenti azt, hogy a rendszer használhatatlan lesz. Sőt. Ugyan úgy fogod tudni használni , csak egyes feltételezések szerint sebezhetőbb lesz a rendszer, mivel nem kap majd frissítést.

Én ezt egyelőre nem hiszem, de majd kiderül.

Ha grafikus kártyád engedi, akkor Windows 7 mehet rá nyugodtan.

2014. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit, használd tovább az XP -t.

A lejárt támogatás, csak annyit jelent hogy további frissítést nem ad ki az MS.

Ha váltani akarsz mindenképp telepíthetsz rá egy Win7 SP1 Home 32bit -et.

2014. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Semmit nem kell csinálni, csak annyit jelent, hogy nem lesz több frissítés hozzá.

sokan évek óta nem használnak frissítéseket...


Amúgy meg kicsit lemaradtál a kérdéssel, hónapokkal ezelőtt volt itt az oldalon egy "pánikroham" ezzel kapcsolatban, így rengeteg ilyen kérdés született itt a GYIK -on.

2014. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak 2 hete vagyok regisztrálva! Köszönöm!
2014. márc. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!