Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll le mindig ha elindít...

Miért áll le mindig ha elindítom a Croc Legend of the Gobbos-t a crocp6. exe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Windows XP-m van, és nem értem miért nem indul el ez a régi, izgalmas játék. Gyerekkoromban nagyon sokat játszottam vele, és jólesne játszani vele... De nem tudok, mert ahányszor elindítom és az intrónak vége van, fekete lesz a kép, és egy hibaüzenetes ablak előugrik hogy a crocp6.exe leáll... Úgy tudom, hogy Windows XP 32-bit van a gépen, de nem esküszöm meg rá... Amit tudni kell a gépről, az annyi hogy egy 250W táp van benne alaplapi vga-val ellátva és egy i3 540 3.06 GHz-es proci. ENNYI. Nem tudom miért nem viszi, a gépen a windows még "szűz" egy héttel ezelőtt raktam rá az XP-t, hogy direkt fussanak a régi játékok is! Aki tudja mi lehet a probléma gyökere, vagy tud erre valamilyen megoldást azt nagyon kérem, kommenteljen!


( A jó válaszokat zöld kézzel jutalmazom )



#PC #Windows XP #Old School #error #Croc #Croc Legends of the gobbos #crocp6.exe
2014. márc. 27. 17:44
 1/1 zsomkovacs ***** válasza:
Az a baja, hogy nagyon régi a játék. Próbáld meg Windows 98 kompatibilitási módban indítani, hátha.
2014. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!