Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux probléma. Miért nem...

Linux probléma. Miért nem olyan a flash alapú dolgok mint Windowson?

Figyelt kérdés

Olvastam hasonló kérdéseket már,de érdemleges választ nem kaptak.

Az a problémám,hogy flash alapú játékkal játszom böngészőbe és azt vettem észre,hogy Linux alatt igen csak lefogja a gépem,pláne a böngészőt,akadozik a játék is,élvezhetetlen kb.

Nem erős a gépem az tény,1 GB Ram van benne,de Windows alatt nincs ilyen problémám,gördülékenyen fut a játék és további lapot is tudok nyitni bőven,nem lassú,se semmi gond.

Mi lehet a probléma?

Videokártyáról is olvastam mondván hátha az a ludas,megnéztem,de a rendszer nem talál hozzá illesztőprogramot (vagy mi az)


Linux Minten nagyon rossz ez,de Lubuntun sem valami jó..


2014. márc. 28. 17:56
 1/7 Tengor ***** válasza:
75%
Az Adobe sosem volt a linuxosok barátja. Ebből fakad a probléma.
2014. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,akkor ennyi.Köszi a választ!
2014. márc. 28. 18:22
 3/7 Tengor ***** válasza:
Nem épp ennyi. Folyamatosan fejlesztik a nyílt forrású flash lejátszókat, csak nehéz elérni azt a hatékonyságot, amit az eredeti termék nyújt.
2014. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az meglehet,de ezzel most nem vagyok kisegítve sajnos.
2014. márc. 28. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Adobe is szeretné, ha végre hátrahagynánk a flasht, csak ahhoz először be kell érnie a html5-nek. Idővel megoldódik. Bár valószínűleg az se lesz nagyon hatékony öreg gépeken.
2014. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Html5 csak youtube videóknál aktuális nem?
2014. márc. 28. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljes vektorgrafikus animációk scriptvezérelten.
2014. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!