Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP felirat tölt....

Windows XP felirat tölt. Tölt. Kékhalál/kék képernyő kb. 0. 01 másodpercig és újraindul a gép?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet amit leírtam. Amint újraindul a gép, az egész folyamat megismétli önmagát újra, újra és újra...

Megvan hozzávaló telepítő CD beraktam és ,,CD ROM-ról való indításhoz nyomjon meg egy gombot" felirat jelent meg. De így sem javult semmit. Pontosan ugyanaz a helyzet.

Aki ért hozzá kérem segítsen nekem! Előre is köszönöm!



2014. márc. 28. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Eredeti a telepitolemez?
2014. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól nem is fog megjavulni ha beteszed a telepítőlemezt.

Csökkentett módban próbáld indítani (F8), ha úgy jó akkor az utoljára feltett progit vagy drivert szedd le, mert az a bűnös. Ha úgy sem megy akkor jöhet a telepítőlemez és az újratelepítés. Gombot nyomsz amikor kiírja és telepíted az oprendszert. Formázás majd telepítés, de ekkor a rendszerpartícióról minden törlődik...


[link]

2014. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!