Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Az előbb ezt írta ki...

SOS! Az előbb ezt írta ki nekem a Gyakorin, mit jelent? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a jó előbb ki akartam írni egy kérdést,arról hogy hol tudom megnézni az xy sorozatot,küldjetek linket a filmhez..és nem írta ki a kérdésemet. Ráadásul azt írta ki piros mezőbe,hogy 'A kérdésed olyat tartalmaz ami megsértheti a személyes jogokat,emiatt felhívjuk figyelmed,hogy ennek jogi és anyagi káraiért te vagy a felelős!' (nem szóról szóra ezt írta ki,csak megpróbáltam visszaemlékezni saját szavakkal!) előre is köszi

#piros mező
2014. márc. 29. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
itt végül is a kérdésem az lenne,hogy mivel nem engedte,így nem írtam ki a kérdést,hanem töröltem az egészet és visszaléptem. Tehát most akkor kell majd fizetnem valamiért? mert így hogy a kérdés nem került kiírásra, tulajdonképpen nem sértettem meg semmilyen személyes jogot, akkor ugye a piros mezőben csak figyelmeztetve lettem???:o
2014. márc. 29. 11:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak figyelmeztetés volt, torrentezés stb...-t nem támogatja az oldal.
2014. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned. Azért van ez a biztonsági dolog, a visszadobás, hogy ne sérts jogokat. Nem sértettél. Nyugi van. :)
2014. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huu,köszönöm most megnyugodtam :))
2014. márc. 29. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ember, honnét tudnák, ki vagy? Hogyan köteleznének pénzbírságra bírósági utat kikerülve? Ezen az oldalon egyébként nincs semmilyen fizetős tartalom. Szóval nem kell fizetned semmit. De egyébként azért írta ki, mert az online film, torrentezés törvénybe ütközik, amelynek népszerűsítése pl. a te kérdésed is, és a gyakorikerdesek.hu a felelős érte. Persze, hogy védekeznek ellene, hogy ilyet kiírj.
2014. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le kérik az ipjet. Es máris tudják ki.:)
2016. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!