Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Segítséget szerenék...

Üdv! Segítséget szerenék kérni a számítógépem gyorsításáért egy kicsit, én sajnos nem értek hozzá, de bízom abban, hogy sok hozzáértő próbál majd nekem segíteni?!

Figyelt kérdés

Nos az a problémám hogy én bár keveset vagyok gép előtt, de van egy játék amivel játszok ez a Seafight. és eléggé akadva megy, azért szeretném hogy ha legalább ez akadásmentesen futna, nincs nagy gépigénye, 2 magos processzorom van de a laptop márkája: (Fujitsu Siemens Computers Amilo li 1718)

nem rossz gép ennek kéne bírni egy ilyen játékot, csak régi már nagyon és én nem értek hozzá hogyan lehet optimizálva tartani a gépet. körülbelül fél éve volt újratéve. ezzel nincs gond. Advanced System Care 7 et hetente használom, kitakarítom agépet amennyire lehet. További segítséget kérhetek? ki mit ajánlana azért hogy gyorsabb legyen a gépem ?? (az internetem nagyon jó)



2014. márc. 29. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Magán véleményem Fujitsu Laptopot akkor se vennék ha fizetnének érte :D


Start menü, töredezettség mentesítés (ez elvileg rendbe rakja a merevlemezt, így lesz javulás.

Érdemes kikapcsolni a megjelentési csili-vili dolgokat win 7 alatt. Ezzel is lehet gyorsítani. Google a barátod leírják hogyan kell a neten nálam okosabb emberek.

Asztalra csak ikonok kerüljenek, a többi szemétbe.

Lomtár ürítése.

Felesleges programok leszedése.

ctrl+alt+del billentyű lenyomás egyszerre, feladatkezelő indítása, és ott látni fogod mi eszi a géped memóriáját, folyamatok, szolgáltatások.

Vírus kereső és társai kikapcsolás. Esetleg.

2014. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, persze Vista van rajta mert ezekről a laptopokról tudni illik hogy ha nem az eredetileg rárakott OS rendszer van rajta akkor meghall :) úgyhogy ez is lassítja, de azért annyit csak ki kéne belőle hozni hogy egy olyan alap játékkal játszhassak. Igazából csak erre kell :)
2014. márc. 29. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Vista? Akkor ott a forrás barátom. Sürgősen szedd le. Az már a 2. héten kezdi a lassulást. Nekem egyszer volt 3 héten le is szedtem azóta csak win 7.
2014. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meg kell szabadulni a Vistától. Amennyiben bírja, akkor Windows 7, ha nem, akkor XP (igen nemsokára megszűnik a támogatás, de még mindig jobb, mint a Vista)


Ezek után az úgynevezett drivereket kéne frissíteni. Amiket előttem írt a válaszoló ártani nem árt, de alig javít valamit.

2014. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Figyelj az a baj hogy XP nem jó már rá mert sajnos mivel megszűnik a támogatás nagyon sok minden nem indul el rajta, nem tölt le rendesen, nem akad viszont sajnos sok minden nem indul már el rajta, a WIN7 meg azért nem jó mert annak a futattásához kell az 1GB ram és nekem pont annyi van... Tehát akkor elszívja az egészet ezt már haverral néztük mikor újratelepítettük, a WIN7 e miatt amit leírtam pont ugyanaz volt mint a Vista... Úgyhogy sajnos meg vagyok lőve az OS rendszerekkel kapcsolatban, marad a Vista, de akkor úgylátom hogy mást nem nagyon lehet csinálni, vegyek új gépet?
2014. márc. 29. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A támogatás megszűnése azt jelenti, hogy nem lesz új frissítés ez "csak" biztonsági kockázatot jelent, semmiben nem befolyásolja az eddig elinduló programokat. Nem tudhatom, hogy mennyi pénzed van, de ha akad, akkor vegyél egy új gépet.
2014. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!