Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox360 vagy ps3 meik a jobb...

Xbox360 vagy ps3 meik a jobb a leirottak szerint?

Figyelt kérdés
szerintetek meik jobb ps3 4 eredeti játék 1 kontroller nem flashelt vagy 360 1 eredeti játékal 3kontrollerel és flashelt

2014. márc. 30. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagy találjam ki 12 vagy és nem ismered a keresőt mert h ez a kérdés van 5000 X ki lett már írva.


Röviden vegyél Boxot könnyeben törhető és ki tod írni magadnak a játékot, míg a ps3-nál nem, és kényelmesebb az irányítása. Ja és olcsóbb.

2014. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Attól függ mennyiért veszed. Én xbox fan vagyok, sztem szebbek a játékok rajta + a kontrollere kényelmesebb de az mellékes. Ha az xboxot veszed, és nem kell hozzá mind a 3 kontroller, eltudod adni 6500ért daranját. Plusz még az is előny, hogy flashelt, így ncorerol simán leszedsz bármilyen játékot, vagy 1000ért veszed a másoltak darabját. Ha kb egy árban van, én az xboxot ajánlom.


u.i.: ha inkább online játszanál vele, akk inkább a pst vedd, mert flashelt ha xboxon online játszol, bannolnak

2014. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem banolják csak VPN kell hozzá viszont annak az éves összege annyi mint ha megvennéd a Live-ot.


Jó az igaz h többre is tod használni de ez már más történet.

2014. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És csakúgy megjegyezném nem vagyok 12 csak szimplán nem tudom használni ezt a s*art nem mindenki akkor kocka hogy egy folytába a gépet buja a kérdés meg azért szol hogy ,melyik a jobb nem az hogy menyire vagy idióta.
2014. márc. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!