Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám orvosolni a...

Hogy tudnám orvosolni a hangproblémámat?

Figyelt kérdés

Nos,egy nap bekapkoltam a számitógépet és ott áll egy piros "X" a hangfal ikonon (jobb oldalt,lennt),ha ráviszem a kurzort akkor a következö üzenetet irja: "Nincs hangkimeneti eszköz telepitve". A driverem a legfrisebb Realtek R2.73,a hangkártyám alaplapi(az alaplapom pedig a "sima" P5K,mely az ASUS gyártmánya),az operációs rendszerem WINDOWS 7 ULTIMATE 32 BIT(Ha a videókártyám is számit,az NVIDIA GT440).

A pronléma forrását nem tudom. Azt se tudom hogy ez most hardveres,vagy szoftveres probléma-e. Minden pozitiv irányba terelö választ zöld pipával tudok honorálni!

(Azért raktam a kérdésemet az "Egyéb" részbe,mert nem tudom eldöndeti(feljebb írtam) hogy ez hardveres,vagy szoftveres probléma-e).



2014. márc. 31. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy dolog: A realteket nem jelzi ki az eszközkezelöben,és nem indul rendszerinditáskor. Csak NVIDIA hangdrivereket jelez ott.
2014. márc. 31. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a hozzászólásodban lesz a válasz is a problémádra. Ha eszközkezelőben nem jelzi, akkor azért nem látja! :)

Biztos jó a driver? Eszközkezelődről (fastruktúrát kibontva) küldhetnél egy képernyőképet. Első körben ki kéne zárni a szoftveres hibát mielőtt szervizhez fordulsz.

2014. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!