Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felgyorsítani a...

Hogyan tudnám felgyorsítani a torrent letöltésemet több 100 kb/s ra vagy program segítségével?

Figyelt kérdés
15,1mb/s netem van. Néha szokott a utorrentem tölteni 1mb/s -al de az akkor volt amikor fent volt a cfosspeed most már csak 20-70 kb/s -al tölt.( a cfosspeed valami olyasmit írt ki hogy teljesen kifáradt elérte képessége határát amikor 1,7 mb/s al töltött és sík egyenes volt minden csík a panelen.)
2009. dec. 18. 16:16
 1/7 A kérdező kommentje:
a seed 40-nél több szokott lenni a peer meg vagy sok vagy kevés vagy több mint a seed valamikor a seed több 100 (jelenleg:180-ból 100seed peer meg 220 ból 10
2009. dec. 18. 16:34
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Nézd meg, hogy milyen neted van (feltöltési sebesség), de ne valami speedtest-es honlapon, hanem hogy a szolgáltatótól milyen van rendelve.

2. Cfos speed nem fog gyorsítani a neten, max. stabilizálja, de ha alapból stabil meg minden jó a net és gép körül akkor felesleges.

3. Peer nem ugyanaz, mint a leech. Minél kevesebb a seeder, és minél több a leecher, annál több az esélye, hogy gyorsabban töltesz fel.

Meg lehet, hogy valamikor van 200 seeder, de mind a 200 max 20 kb/s-sel tölt fel, meg van olyan, hogy 1 seeder van Gbit-es szeróval.

2009. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A NETEM:15mb/s le(sebességmérőknél 12,5mb/s)

1mb/s fel (sebességmérőknél 600kb/s)

a feltöltéssel megvagyok és mindig meg szoktam nézni hogy mit töltök le általában minden egyes seeder sebessége 1mb/s fölött van van olyan is amely 100-as van is olyan amit töltök de akkor mért jön most 40 kb/s-al pedig az elején meg megindult 1 mb/s-al (most hogy a cfosspeed nincs fent csak lassabb lett de a böngészés maradt a régi)(nem sokat szoktam netezni csak 80%-ban a letöltés megy)(beállítottam már a u torrentemet is gyorsabbra de az csak a cfosspeed nélkül kb 40kb/s dobott rajta)a cfosspeed amikor már át volt állítva akkor ment még több 100 kb/s még az 1mb/s is meghalatta. a cfosspeed azóta lassú amikor meghalatta a 1,7mb/s-ot.

2009. dec. 18. 18:51
 4/7 A kérdező kommentje:
T-Online-os kábelnetem van korlátlan.
2009. dec. 18. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rohadt érthetetlenül írsz.

2x vagy 3x olvastam el amit írtál, de nagyon sok dolgot még most sem értek.

Írásjeleket (vessző, pont) nem ártana használni, de neki futok még egyszer az értelmezésnek.

2009. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor vegyük át:

15 Mbit-tel töltesz fel és 1 Mbit-tel le.

15 Mbit az majdnem 2 Mb/s, 1 Mbit az pedig 100 Kb/s körüli feltöltést jelent.

Neked a feltöltés az megy rendesen, de viszont lassan tölt le. Jól értem?

Meg gyorsan indul, de aztán lelassul a letöltés.

Ha jól értem, és ez a problémád, akkor valószínű csak a torrent miatt lesz, hogy sok a leecher és/vagy kevés a seeder, de ha ennyire akarod telepítsd fel a cfos-t.

2009. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam!:)
2009. dec. 31. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!