Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Egy ismerős...

Tudnátok segíteni? Egy ismerősömtől elkértem a sims 3 cd-jét, feltelepítem a gépre. Utánna minden alkalommal kell hozzá a cd hogy tudjak játszani vele? (mert ha nem akkor visszaadom neki) 16/F

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 15:30
 1/5 anonim válasza:

Igen, kivéve ha letöltöd.

Ha nem akarod letörölni, akkor tölts le egy új kiegészítőt utorrentről és indítsd el daemon toolssal. Én legalábbis így csináltam. Akkor nem kell a CD.

2014. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És máshogy nem lehet megoldani?

Csak ha letötltök valamit?

Mert igazából most kezdek el vele majd játszani, és nem nagyon akarok hozzá letölteni semmit, mert ??állítólag?? van a neten olyan kód, amit ha beírsz, nem kell semmit sem letöltened.

Nem tudod hogy mi az a kód?

2014. ápr. 1. 15:42
 3/5 sZeReNcS ***** válasza:

kód: nincsingyensemmi

De amúgy roppant egyszerű, nem kell az egész játékot csak a lemezképfileját kell leszedni és azt tenni bele egy virtuális meghajtóba. Szerintem jobb mintha crackelnéd mert az a sims2ben is gondokat okozott.

Találtam is egy jó oldalt: [link]

megkeresed a verziószámát a játékodnak és ahhoz szedsz le fixed IMAGE-t. Azt mountolod be pl daemontoolsal! :)

2014. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi sZeReNcS! :)

Tudnál még ebben segíteni, mert én ehez hülye vagyok.

Ma akartam letölteni sims3-at netről, de azt írta ki, hogy a többi fájl telepítése is szükséges. ezt nem értem. (Mind1)

Ha kiírom egy ismerősömtől, de az ő gépére van telepítve, akkor nálam el fog indulni, vagy nem?

Előre is köszi.

2014. ápr. 1. 19:34
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elindulna nálad is. Nincs esetleg ismerősöd, vagy szüleidnek ismerőse, aki tudna neked "élőben" segíteni? Sokkal egyszerűbb (nekem is egy számítógépzseni barátom segített, habár én ráadásul az egyszerűbb megoldást választottam).
2014. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!