Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell inspiron 3537 laptopomról...

Dell inspiron 3537 laptopomról eltűnt a dell touchpad a vezérlőpultról! Nem tudok semmit beállítani így! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Amikor megvettem a laptopot, akkor is az volt, hogy kb 1-2 hétig hiába mentem rá az egérmutatók beállításaira, mint ahogy azt a neten olvastam, hogy dell touchpad-on beállítsak ezt-azt, nem volt ott...azután valahogy ott termett, és ezidáig semmi gond nem volt, (nyár óta) viszont most bekapcsoltam a gépet, nem ment a kétujjas görgetés, ami be volt állítva, meg a sebessége a mutatónak se olyan volt, mint eddig, ezért meg akartam volna nézni a beállításoknál, és megint nem találtam... pedig volt hogy máskor is rámentem, és átállítottam ezt-azt, szóval tudom hogy hol szokott lenni...


mi lehet a baj?


valami ötlet?

köszi előre is :)


19 L



2014. ápr. 1. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le innen a touchpad driverét és telepítsd föl: [link] Válaszd ki a Mouse, Keyboard & Input Devices (1) legördülő menüt.
2014. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!! meg is van, és olyan mint régen! :)

de nem értem mi történhetett...

2014. ápr. 1. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A windows egyszerűen elfelejtette a drivert. Előfordul.
2014. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!