Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítettem a videokártya...

Frissítettem a videokártya drivert, azóta nem ismeri fel a gép. Belépésnél Windows jel megjelenik, aztán no signal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

/Nvidia kártya, zsír új, tegnap jött szervizből a gép/


Tehát ez csak a frissítés után kezdődött el.


Csak csökkentett módban tudok belépni, vagy 'rendszer visszaállítás' után, ahol látom, hogy nem ír videokártyát. Ha telepítem a drivert, újraindul a végén, de szintúgy a 'no signal'os történet...

Ilyenkor mi játszik? Vissza szervizbe és oldják meg, vagy van erre valami módszer?

Teljesen újra nincs szívem rakni, túl sok rajta a cumó.


2014. ápr. 2. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés a szervizesek mit barmoltak el... (láttam már olyan gépet ami több hibával jött ki mint amennyivel bement) egy eseménynaplót érdemes lenne nézni, hogy pontosan mi az ami megakasztja vagy milyen hibával száll el.
2014. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:
Ha integrált a VGA akkor lehet azt használja és nem az újat, amihez feltetted a drivert. Állítsd be a biosban.Nézd meg az alaplap kézikönyvét...
2014. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másik vga drivert próbáltál?

Ez egy létező probléma vga-k esetén, hogy a driver telepítése után a kártya meghal, de ez a vga hibája, nem a rendszeré. Csak a vga-t vidd vissza és próbálják ki egy másik gépben.

2014. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!