Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen szar a youtube?

Miért ilyen szar a youtube?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Komolyan, hogy lehet ilyen szar a youtube???!!!! Régebben cseszekedtem a google+-al meg nem engedett kommentelni, de ez semmi ahhoz képest, amit most csinál. NEM LEHET EGY ROHADT K.U.RVA VIDEÓT MEGNÉZNI, MERT MEGY 5 MÁSODPERCET, MAJD ELKEZD TÖLTENI ÉS ÖRÖKKÉ TÖLT. KÖNYÖRGÖM B+, 10 MEGÁS NETEM VAN, MI A SZARÉRT NEM MEGY YOUTUBE?? Régen azért néztem vlc-vel, mert a régi gépemben a videokártya nem bírta a youtubeot. De most egy gtx 750 ti ne bírja??????? Vagy mi a szar van?????????

Indavideó ezerszer jobb.

2014. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kis gikszerek esetén egy F5 (oldal frissítése) és katt vissza az akárhanyadik percre a max, ami kihozható a helyzetből. Közben rájöttem, hogy egyes rendszereken ilyen, másokon nem. Van, hogy tökugyanazt az oprendszert újrarakva jó helyébe lép rossz. Linux alapú rendszereken ugyanúgy előjöhet, mint Windowsokon. Eddig nincs tippem se, mi az oka.
2014. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Trevor. ***** válasza:
Mert egy szar az egész. Indavideó sokkal jobb, de azt a kutya se nézi.
2015. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!