Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor, ha windows...

Juzguz kérdése:

Mit tegyek akkor, ha windows xp támogatása lejár és nem tudom telepíteni a windows frissítési segédletet?

Figyelt kérdés
Amikor futtatni akarom ezt írja ki a windows telepítő : Nem sikerült inicializálni az indítási mappát [Error=0x0004005]

2014. ápr. 5. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ezzel momentán még nem találkoztam. Már lecseréltem a microsoft security essentialt avastra, meg ugyebár alapból firefoxom van, mert az explorert sem fogja támogatni, de ez a frissítési segédlet ez még ismeretlen. Remélem nem teszik teljesen használhatatlanná az xp-t. Végre volt a microsoftnak egy jó programja, erre megszüntetnek mindent hozzá. Amúgy mi ez a frissítési segédlet?
2014. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kijön mindig egy figyelmeztető ablak és arra rá katolok és egy web lap jelenik meg amin le van írva részletesen az egész dolog az Xp-ről, hogy mit miért csinálnak stb... És van egy olyan pont ahonnan lelehet tölteni a frissítési segédletet amely tartalmazza a windows frissítéseit meg asszem van benne win8 telepítő is és amikor ezt akarom futtatni akkor írja ki ezt. olvastam hogy avastot telepítettél az megoldaná a vírus védelmet amikor már nem lesz támogatva az xp ? essentials-t letöröm és avastot rakok helyette.
2014. ápr. 5. 11:52
 3/4 HavanHUN ***** válasza:
Igazából mindegy is, mert amikor lejár az XP támogatása, akkor is tudod használni úgy ahogy addig, csak nem lesznek hozzá frissítések, ill. nem fordulhatsz a microsofthoz ha baja van (legalábbis ezt tudom) Max veszel Windows 7-et vagy 8 - 8.1-et és kész.
2014. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

be volt kapcsolva a frissítés és az azt jelenti hogy már nem érhető el mivel több frissitést nem nyújtanak

telepítsd ujból a windows xp rendszert és vedd le az automatikus frissítést és már jó

nem kell váltani hülyeségnek tartom aki olyan mint én hogy csak netezni kell a gép, meg filmet nézni rendben hogy eljárt felette az idő technikailag sehol nincs de mivel nem játszok nem futtatok a gépen semmi komolyabb dolgot csak internetezek igy bőven megteszi nem eszi el a gép memóriját feleslegesen stb.

egyik dolog az hogy nincs védelem azt mondják dehogy nincs egy jó féle tűzfal neki és kész vagy akinek van routere az bekapcsolja annak a védelmét ennyit jelent a védelem

a másik dolog az nem jön rá uj programok

hát xp re amit lehetett bő 10 év alatt azt már legyártoták szóval minden van.

lehet ez egy kicsit okoskodásnak tűnik de én ezt gondolom a nagy váltásról.

2014. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!