Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltött filmet hogyan kell...

Letöltött filmet hogyan kell JÓL egyesíteni?

Figyelt kérdés
Már egyszer kérdeztem erről de...szóval: letöltök egy filmet, 4-12 részletben. Nekem VLC media file(.flv)formában jön le, Cím_1, Cím_2, Cím_3 és így tovább vannak elnevezve. Ezeket Total Commanderrel próbálom egyesíteni. A TC egyesíti is őket, üzeni, hogy sikerült(de "a CRC fájl nincs meg" ), az új fájl kiterjesztése "fájl", a mérete a részfájlok összege. Ha ezt a fájlt lejátszom, akkor csak az első részfájl-t játssza le. Mit csinálok rosszul? Eleve rosszul töltöm le? Vagy mi? Segítsen valaki...köszönöm.

2014. ápr. 5. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt az első rész fájlt megnyitni és az egész lejátszódott vagy csináld azt, hogy kijelölöd az összeset TC nélkül, jobb klikk és lejátszás vlc-vel.Talán egyben le tudod majd játszani :)
2014. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy hogyan kell ROSSZUL egyesíteni :S
2014. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!