Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek...

Mi lehet a baja a gépemnek jol dugtam össze rajta minden a téápom is jó alaplap is de nem akar elindulni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor ha minden jó írd le légyszíves pontosan alaplap,videó kártya,proci,táp típusát kösz!
2014. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pinkpancser ***** válasza:

Ha minden jó és jó helyen van akkor indulni kell. Tehát vagy nem jó valami, vagy rossz helyen van.

Amúgy totál nem indul vagy megáll?

2014. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is indul el
2014. ápr. 7. 20:21
 4/8 A kérdező kommentje:
De áramot kap
2014. ápr. 7. 20:21
 5/8 pinkpancser ***** válasza:
Proci és VGA megkapja rendesen a tápot? Alaplapon világít a LED? F panel biztos jól van bekötve? Táp elég?
2014. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
írd már le ezeket !!!!!!!!!!!!! alaplap,proci,táp,videó kártya !!!!!!!!!! kösz még1 xer ! lehet másodszora sikerül arra válaszolsz legalább amit kérdezek.
2014. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1 igen kap minden

2.Alaplap Mercury nem tudom h milyen Vid kártya Ati Radeon 9600 xt táp Mercury 700 W procit nem tudom

2014. ápr. 8. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nem egy mai gép. procit pasztáztad lehetséges hogy nem megfelelően? ramok jók ? most vetted használtan ezeket a vasokat ? vagy már meg vannak 10 éve? tápegység noname top 1 -ek közé tartozik de ilyen szekeret simán el kellene húznia. táp egység felé gyanakodnék elsőnek.bár én nem vennék ebbe a gépbe már semmit ugy ahogy van vas telep.
2014. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!