Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az alabbi laptopot...

Davidzon96 kérdése:

Szerintetek az alabbi laptopot megéri megvenni a computer imperuim-tol játékra?

Figyelt kérdés

A laptopot játékra (assasin s creed) , film nezesre, netezesre szeretném hasznalni.

ime a laptop: [link]

remélem tudtok segiteni mert nem ertek anyira a laptopokhoz

ja es ha kicsit többet akartok látni a laptopbol ezen az oldalon meg talaljatok a további infokat róla az arlista alatt: [link]

(És bocsi a sok helyesírási hibáért telorol írtam)


2014. ápr. 9. 06:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ha neked annyira fontos a hordozhatóság akkor megéri, viszont én ilyen célokra asztalit vennék. 170-ért 2-szer jobb asztalit kilehet hozni. Gondolkozz el ezen.
2014. ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De asztalit tilos imperiumról rendelni. Laptopot szabad, mert azokat nem ők rakják össze.
2014. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

csak azért szeretnék laptopot mert kell tanulni is de szeretek játszani is es a 2 üti egymast ezért akarok 1 jo laptopot amivel elerem mind a 2 célt

es szerintetek az ac black flagot legalább mediumon elvinné?

2014. ápr. 9. 09:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem... Ha tanulni is kell,mivel jobb,hogy laptoppal tanulsz?!
2014. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azzal h hordozható ha suliba kell vinnem ak is tom

am az assasin s creed 4 et el vinné ? es kicsit komolyabb játékokat vinne mert a tanulás mellet a kikapcsolodas is fontos :)

2014. ápr. 9. 19:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Suliba kell laptop :O? Na én ilyenről még nem hallottam. Am az AC 4 az aztán nagyon a tanulásról szól :D.
2014. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet tanulni.

Infó órára meg végkép felesleges a saját laptop, mert a legtöbb helyen nem adják oda a saját, ingyenes és eredeti verziós programjaikat...

2014. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De egyébként: Nem. Nem vinné el. Az AC4 hihetetlenül szarul lett optimalizálva. Még az én laptopom is megszenvedett vele, pedig egy jóval erősebb darabról van szó.
2014. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mind1 nem magyarazkodom legyen anyi elég h tanulas alatt tervező progikkal kell 1 kicsit jobban ismerkedni de nem mek bele mert hosszú lenne

am meg attól h tanulok a szabad időmet nem tölthetem jatekkal mert a játékot többe nézem mint a facebookot am szerintetek ezen mi a legfelső határ amit elbírna a gép (játékra gondolok)

2014. ápr. 9. 21:49
 10/12 A kérdező kommentje:
vagy figyi tudtok olyan laptopot linkelni ami ettől jobb 170.000ft-os keret
2014. ápr. 9. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!