Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 védelem kijátszása...

Windows 7 védelem kijátszása (c-meghajtó) - hogyan kell?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy a win7 védi a c-t foggal körömmel, egy rohadt fájlt nem tudok felülírni, még rendszergazdai jogosultsággal sem, és az írásvédettséget sem engedi kiszedni(TotalC-ben). Hol lehet ezt a rohadt védelmet kikapcsolni???? FONTOS LENNE!
2009. dec. 20. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

konkrétabban milyen fájl hol található?

win mappába?

2009. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jenci ***** válasza:
Gondolom a krekkelésre gondolsz:A vezérlőpult--rendszer és biztonság--műveletközpont--felhasználói fiókok felügyelete.Itt a csúszkát húzd le egészen és akkor nem fog többé akadékoskodni.
2009. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehúztam, kiírtottam, 3x leszedtem az írásvédettséget az egész rohadt meghajtóról, a felhasználói fiókom már szinte GOD módban van, és egy kattintással elzárom vele a csapot a fürdőben, de még mindig írásvédett az az ótvar c meghatjó...
2009. dec. 20. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlen egy megnyitott fájlt akarsz felülírni?
2009. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 proximus válasza:
Rengeteg olyan alkalmazás és file van a c meghajtódon amik alapjáraton is működnek így felülírhatatlanok, szerintem mindenki többet tudna segíteni, hogy minderre miért is van szükséged. Javasolnám, hogy csak az egy könyvtárat/fájlt próbáld meg kikapcsolni amire szükséged van lehet, hogy úgy nagyobb sikerrel fogsz járni.
2009. dec. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!