Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S3 efs visszaállíás probléma....

Blogeres kérdése:

S3 efs visszaállíás probléma. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az azén problémám,hogy fennt volt a JB-s XperianZee romom,minden faszán ment,mivel efs mentésem nem volt,odinnal megoldottam gépről egy md5 fájllal minden rendben volt. Elkezdett jobban érdekelni a romozás,nézelődtem,kiszemeltem magamnak a 4.4.2-es resurrectionremix romot. Felraktam, de egy .com os hibaüzenetet dobott ki mindig és nem lehetett vele semmit csinálni,a képernyő rángatózott( Ilyen igazítási hiba szerűség),na mondom ez nem jó. Akkar visszaraktam az xperiás romot. Igen ám,de mostmár a power gomb hosszan nyomásával nem jött elő ablak csak kikapcsolt,ha röviden nyomtam akkor ugyan elfeketedett,de ha ismételten megnyomtam egyből visszajött (tehát nem volt lockscreen és nem is tudtam beállítani) ezért nemrégiben felraktam egy független 4.04-es gyári romot,amivel nem sokat értem,ugyan ez volt a helyzet,utána felraktam a 4.4-es omni romot,amiben ugyan működött a lockscreen és a power menü,de ebben sem működött az efs visszaállítás,és olyan alap alkalmazások hiányoztak mint a play,vagy bármilyen fájlkezelő. Hogyan tudnám megoldani,hogy lockscreenem is legyen és telefonálásnál ne dobja ki a "Nincs regisztrálvava hálózaton" hibát(efs backup)?

u.i.: Bocs a kisregényért,de gondoltam minden fontos lehet.



2014. ápr. 9. 18:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!