Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van / lett e baja a Win 7...

Van / lett e baja a Win 7 rendszeremnek, ha kb.1 éve egy eléggé poros (mellesleg TDK) DVD-ről telepítettem fel a gépre?

Figyelt kérdés
Ez a DVD lemez egy 10-es 1x írható üres TDK "gurigacsomagban" volt benne, amit elvileg filmek felírásához vettem... Észrevettem, hogy ezek a lemezek a szokásosnál milliószor jobban porosodnak, koszosodnak, karcolódnak: ha kiveszek egyet és írok rá valamit és használom, majd visszateszem, utána már totál poros és szöszmötös és koszos... Szóval lett ettől baja a Win 7-emnek? A telepítő anno nem írt ki semmi hibát, se semmi olyat, hogy baj van a lemezzel ill. nem tudja olvasni...

#DVD #telepítés #Windows 7 #poros lemez #koszos lemez
2014. ápr. 9. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem írt hibát, akkor hiba nélkül olvasta...
2014. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, csak hát a Win 7 telepítője már lehet, hogy annyira full automata, hogy még a hibákat se írja ki, ha van, ha nincs... De amúgy működik, nem tapasztaltam semmi rendellenességet, csak kicsit (sokszor) elég lassú, bár ez szerintem a gyenge hardveremnek köszönhető...
2014. ápr. 9. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Ha hiba van, azt ki fogja írni...
2014. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
100%

Ha működik, akkor nem hibás. A digitális adattárolásnak éppen az a lényege, hogy ott nincs olyan, hogy "kicsit hibás" - mint mondjuk egy régebbi analóg hang- vagy videófelvételnél, ahol a szalag eléggé sérülékeny volt.

A DVD/CD adatai vagy jók, és akkor hibátlanok, vagy sérültek, és akkor használhatatlanok. Köztes helyzet nincs.

2014. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a "like"! :)
2014. ápr. 10. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!