Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A régi windows-os telefonomon...

A régi windows-os telefonomon lévő adatokat a neten hol találom?

Figyelt kérdés
a boltos mondta, hogy a neten egy fiókban megtalálom a telómon lévő adatokat, számokat, google vagy hotmail-on, én gmailos vagyok arra is mentettem mindíg az új névjegyeket, hol keressem őket a gépemen?
2014. ápr. 11. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A régi windowsnál nem tudom, hogy volt. Nekem WP8-as telefonom van, az az MS saját SkyDrive/OneDrive-jára menti, pontosabban mentHETi a dolgokat.


Az androidnál kell ugye a GMail fiók, és azzal szinkronizálja a névjegyzéket, stb.


De az 99%, hogy a régi Windows-os telefon nem a GMail-be mentett (Google).


Azt kéne tudni, hogy milyen hotmail fiók volt beállítva a telefonon, és arra belépni a neten. De ha nem tudod, akkor esélytelen...

2014. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!