Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen indokkal küldjem...

Milyen indokkal küldjem vissza az egerem?

Figyelt kérdés
4 Hónapja rendeltem egy Steel series egeret, amiben olyan egérgyorsulás keletkezett amit semmivel nemtudok kiszedni belőle. Nem hiszem, hogy az eféle hibákkal foglalkozik a garancia, de más választásom nemigen maradt. Nehezen tudtam rá félretenni és bevallom nincs pénzem másik egérre. Ritkán használok garanciát egyszer az életben nekem is segithetne. Végülis az egér működik igy az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen indokkal küldjem vissza? Tegyem működőképtelenné vagy irjam az igazat? Mert bevallom kétlem, hogy újat küldenek. Attól félek rámondják, hogy megcsinálták és visszaküldik hibásan. Ezt a hibát főleg játékokban venni észre és kétlem, hogy ők elkezdenének vele játszani. Turpis, huncut, rafkós esetleg már ebben a témában tapasztalt emberek segitségét kérném.

2014. ápr. 11. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj már egy pontos típust, ezer százalék, hogy pebkac.
2014. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Steelseries Sensei raw
2014. ápr. 11. 20:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Cs-ben m_customacceleknek adtam más értéket és akkor pörgött be azóta nem tudom kiszedni belőle a gyorsulást. Firmware frissitest is elvégeztem és a windowst is újratelepitettem.
2014. ápr. 11. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Cs mint Counter Strike? Vagy mi?
2014. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, megtaláltam, hogy igen. Saját drivere volt, fenn van, nem működik?
2014. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza az m_customaccel értékeket, nem az egereddel van baj, hanem olyanhoz nyúltál, amihez nem értesz.
2014. ápr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
m_customaccelből 4 féle cvart csinalt a valve mind a 4 vissza van állitva és újra is lett rakva a windows mint irtam termeszetesen alap configgal is probaltam. Ami a legjobban zavaró, hogy nem tudja a no recoilt tartani az egér. A Steel seriesnek pont ez volt az ereje. MIkor fogom le a fegyver elrant jobbra balra amit az előtt nem csinált. Firmware updatet is megcsinaltam persze hogy driverrel is próbáltam. Már nem is az egér javitasan gondolkodok, mert mindent megprobaltam a kerdesem masrol szól.(:
2014. ápr. 12. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!