Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a videó kártyámnak?

Mi baja lehet a videó kártyámnak?

Figyelt kérdés

Amikor letöltök egy játékot, (ez esetben a German Truck Simulatort), akkor rendesen lehet telepíteni, meg minden. A gond ott kezdődik, mikor elakarom indítani. Amikor rákattintok a parancsikonra, akkor bead valami hibaüzenetet.. persze angolul, amiből semmit se értek, de egyik ismerősöm mondta, hogy a videó kártyával van gond.

Ti nem találkoztatok még ilyennel?

Pedig nagyon szeretnék játszani ezzel a játékkal.

Esetleg ha vennék egy új vk-t, akkor rendesen menne?



2014. ápr. 11. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Masold ide a hibauzenetet, akkor esetleg tudnank segiteni....
2014. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos már letöröltem azóta a játékot.
2014. ápr. 12. 20:31
 3/3 A kérdező kommentje:

Most jut eszembe, hogy régebben kiírtam már ezt a kérdést és akkor leírtam ezt a szöveget.

Íme:


Application is having a problem and is unable to draw geaphics on your computer (no valid graphics device was found).


1. Check that your computer and video card meet the minimum hardware requirements.

2. Update your computer to the latest version of Microsoft's DirextX.

3. Download and install the latest graphics drivers for your video card from your vendors' website - your graphics drivers are likely out of date.

4. Try changing the rendering method from OpenGL to DirectX or vice versa.

5. Delete the game configuration file 'config.cfg' in your 'Documents' folder. It may have becoma corrupted. This file will be automatically re-created with valid default values on next game lunch.

2014. ápr. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!