Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez jó konfig játékokra? Nem...

Zolasd kérdése:

Ez jó konfig játékokra? Nem akarok feltétlen maxon játszani mindent, közepes teljesítmény nekem bőven elég! ALAPLAP: MSI A55M-E33 PROCI: AMD A4-5300 3.4 GHz RAM: 8 GB Kingston 1600MHz TÁP: 500W

Figyelt kérdés

Ja, és azért nincs külön vidikari, mert már van az alaplapban egy integrált HD 7480D!

És ha nem nagy kérés, írnátok játékokat, amik így elmennének minimum medium beállításokon minden v-sync, meg ilyen szarok nélkül?


2014. ápr. 12. 00:14
 1/4 soccerway ***** válasza:

[link]


nem nagyon kell vele játszani, 5+ éves játékok felé nézelődj.

2014. ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, de szerintem ezt te is tudod, hogy egy APU nem váltja meg a világot játékok terén..

Most vennéd amúgy? Dedikált VGA-val szerintem sokkal jobban járnál és egy 750K procival, de az ugye plusz pénz.

Valamilyen szinten egyébként ezen is elmennek az újabb játékok, de olyan Low-Medium környékén. Ha mindenképp ezt vennéd, akkor FM2+ foglalatú alaplappal vedd.

Mi a táp pontos típusa?

2014. ápr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt nem tudom, de ha úgy csinálom, mint ahogy mondtad akkor hogy ne kerüljön sokkal többe, elég 4 gb 1600MHz RAM?
2014. ápr. 12. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég egyelőre, majd később úgyis tudod bővíteni 8GB-ra.
2014. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!