Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 hálózat beállítás? Nem...

Win7 hálózat beállítás? Nem értek hozzá

Figyelt kérdés

Pár napja használok Win7-et, mikor rádugtam netre ilyen hálózatos kérdéseket tett fel hogy otthoni, munkahelyi, nyilvános. Eddig ilyen xp-n és vistán nem volt. Muszáj ezekből választani?

Mikor router nélkül csak simán modemről dugom be akkor meg már otthoni hálózat 2 a végére meg 3-at csinál.

Hogy lehet ezt "lenullázni" meg megkerülni? Laptopon vistán ilyet nem kell, az csak simán felismeri hogy van net és mehet, ráadásul a router nevét is kiírja amit a win7 nem csak hogy otthoni hálózat. Nem akarok megosztani semmit meg ilyenek!



2014. ápr. 12. 18:24
 1/3 Tengor ***** válasza:
A hálózati kapcsolatoknál tetszés szerint átnevezheted. A hálózat típusa a rendszer láthatóságának szempontjából lényeges. Válaszd a nyilvánost és akkor nem látszik semmi a rendszerből.
2014. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, ha otthon vagyok és a router is akkor nem az otthonit kéne választani?

Meg én nem akarok semmilyet sem. Úgy akarom ahogy a fostos win7 előtt volt.

És törölni hogy lehet hogy ne legyen három?

2014. ápr. 12. 18:41
 3/3 Tengor ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a h*lye!

Akkor állítsd be az otthonit.

Mint mondtam a hálózati beállításoknál átnevezheted, amire akarod.

2014. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!