Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ''laggolhat'' a játék?

Miért ''laggolhat'' a játék?

Figyelt kérdés
A World of Tanks nevű online játékról lenne szó. A helyzet az, hogy a pingem 90-150 között ugrál és 10 másodpercenként teleportálok benne egy jó nagyot és a laggjelző ( packet lose ), folyamatosan villog. Méréseket csináltam ( 43 ping 5.71 letöltés, 0.89 feltöltés, packet lose 0% ) Többen is panaszkodtak az elmúlt napokban erre, de csak a T-homes-osoknak van ilyen probléma... Az is furcsa, hogy más online játékok ( pl : League of Legends ) zőkkenőmentesen megy. Mi lehet a probléma?

2014. ápr. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a T-homosok probléma,most összességében mindkettő WoT EU szerverre ráférne egy pelenkacsere,mivel kezdik csökkenteni a kliens oldali (a te géped) terhelés-e-(ét) és ehelyett a saját szerverüket baszatják (ami eredményezi a laggolást)....
2014. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd a faszba azt a retek játékot... inkább játsz ezen: [link]
2014. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi van,de kb 4 napja nekem is ilyen,nagyon idegesítő
2014. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
Helló, nekem is pontosan ez a probléma. kb 3 napja jelentkezett. Egyszerűen játszhatatlan vele a szájbalökött játék.
2014. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy arra gondoltam,hogy lehet a 9.0 patch előkészítése miatt van. Remélem a váltás után pár nappal helyreáll a rend..
2014. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!