Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet Windows Xp-ről...

Hogy lehet Windows Xp-ről Windows 7-re át telepíteni a Gépet? Mert nekem már lejárt a Windows Xp.

Figyelt kérdés
Mindenhogy próbáltam de nem tudom.

2014. ápr. 13. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
"Áttelepítést" nem ajánlok. Ilyen esetben a tiszta telepítés a legjobb, vagyis hogy a telepítővel formázod azt a partíciót/merevlemezt amire rátelepíted az oprendszert.
2014. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Windows Xp-t használhatod nyugodtan tovább, menni fog, csak nem lesz hozzá több frissítés.

A Windows 7 programot pedig meg kell vásárolni és feltelepíteni a gépre. Ajánlott azonban előtte ellenőrizni, hogy viszi-e majd a géped az új Windows 7-et!


[link]

2014. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van,használhatód tovább az XP-t.

7-8-ra átállást,akkor javasolt ha van minimum 2 GB Ram-od (de tapasztalatom szerint legjobb ha 4 GB is van..) és minimum 2 magos procid..

2014. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
2014. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
XP-ről szerintem minnél előbb térj át 7 vagy 8-asra illetve 8.1-esre,én személyszerint 8.1-est ajánlanám,még akár ha szokatlan is mert jobban megéri,Xp-től sajna búcsúzni kell mert idővel megfogják rohamozni a vírusok,vírusirtó szoftver támogatást pedig állitólag 2015-ben megszüntetik tőle,tehát a programfejlesztők a programjaikat nem fogják XP platform alá erőltetni hanem Vista/7/8/8.1 (Vista-val ha vagy olyan buta és azt telepitenél ügyelj hogy SP2 legyen mindenképp mert a többi már lejárt tehát ugyanaz a mese ami az XP-vel is van) és véleményem szerint is egy minimum Core2Duo-t újits legalább 4GB rammal hogy ha netán gaming-re is használnád a gépet jól menjen,egy jó minimum 256 megás videókártyát újits be az Aero effektek miatt,ha lehet ügyelj hogy Shader Model 3.0 minimum legyen a videókártyádban,másképp a Windows 8-at el kell felejtened de még a 7-es sem fog rendesen működni(megtörténhet),ha P4-es géped van vagy legalábbis olyan amelyik nem támogatja Dual Core-t és DDR2-t ajánlom hogy cserélj gépet mert ha el is inditja neked Windows 7-et elégedetlen leszel a teljesitménnyel
2014. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!