Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 frissíthető-e win...

Sefy13 kérdése:

Windows 7 frissíthető-e win 8.1-é úgy hogy a gépem tartama ( képek, zenék, filmek) meg maradjanak?

Figyelt kérdés
szeretnék windows 8.1-et telepíteni de meg szeretném tartani a fájljaimat. Van erre lehetőségem?

2014. ápr. 13. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.
2014. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Na, egy kicsit bővebben...

Bár valóban van ilyen lehetőség, azért inkább ne frissítésnek nevezzük... igaz, az angol származású kifejezés (upgrade) kb. ezt jelenti. Én mégis inkább a "lecserélés" elnevezést támogatnám, bár igazából az egy másik művelet. Majd minjárt kitérek rá, hogy miért.

Érdemes elolvasni ezt a cikket: [link]

És most térjünk rá a "lecserélésre".

Egyik gépemen én már elvégeztem korábban, azóta is több gépen tettem meg.

Szerintem érdemesebb a fontos tartalmakat egyszerűen elmenteni. (másik partíció, külső HDD vagy bármi egyéb, elégséges méretű tárhely). Aztán "smirglit neki", vagyis Format C, és egy tiszta telepítés a Win8-ra. Ezután mehetnek a megfelelő helyre a képek, zenék, filmek ... dokumentumok és egyebek. Én legalábbis úgy tapasztaltam, hogy stabilabb 8és valamivel kisebb helyet foglal) a tiszta telepítés.

persze mindenki maga dönti el, melyik módszert preferálja...

2014. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a részletes válasz. akkor azt hiszem lementegetek mindent és lecserélem a rendszert
2014. ápr. 14. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!