Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Logó ötletek? Egyszerűen...

Logó ötletek? Egyszerűen nincs ötletem. Destroy196 a nevem, de nem tudok semmilyen logot készíteni, valaki help?! Destroy-hoz mi illene?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs ötletem.Destroy196 a nevem, de nem tudok semmilyen logot készíteni, valaki help?! Destroy-hoz mi illene?
2014. ápr. 14. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy wrecking ball (nemtom mi a magyar szakszó rá) tökéletes lenne. Igaz, manapság a jelentése kiegészült mással is...
2014. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki ilyen fantáziadús, egyedi és mégis tökös álnevet választ magának, az megérdemli a legjobb logó-alapanyagot:

[link]

2014. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ehehehe... kb 3 éve "találtam ki", azóta meg nem tudok mást, de ha tudsz valami jó Youtube nevet, boldogan fogadom ötleted.Első köszi, igen tudom, szinte manapság már csak a Miley Sirus wrecking ballos hülyeségéről találni képet.
2014. ápr. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!