Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az informatika...

Mennyire nehéz az informatika érettségi?

Figyelt kérdés

11-es vagyok,és előrehozott érettségit fogok tenni,csak kicsit rettegek tőle hogy milyen lesz. Várom a véleményeket.

Köszönöm szépen!



2014. ápr. 14. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok évre visszamenőleg fennvannak a feladatsorok. Szerintem az emelt is egy vicc, de ez a magánvéleményem.
2014. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én SQL-ben írtam meg az egész adatbázis részét. Nem érdekel, hogy grafikus felülete is van, úgy túl könnyű. Szóval rohadt egyszerű.
2014. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! De azért még várok más hozzászólást is. :)
2014. ápr. 14. 20:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Leginkább az adatbázisos rész érdekelne.
2014. ápr. 14. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Roppant egyszerű, 3 funkció kell az egészhez. De tölts le régieket és nézd át őket!
2014. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,töltöttem le,gyakoroltam/gyakorlok is.Csak néha úgy tudják felrakni a kérdést,hogy többszöri elolvasás után se tudom mit kell.
2014. ápr. 14. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenre mindig az a válasz, hogy attól függ, mennyire készültél fel. Még azt se írtad le, milyen szinten mész. Maga a gyakorlati rész nem nehéz, de feszes tempóban kell dolgozni. A szóbelire meg rendesen felkészülni. Persze attól is függ, hogy a kettesre vagy az ötösre mész.
2014. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Középszintre fogok menni. Nyilván minél jobb jegyet szeretnék elérni,de még a 3-as se baj,csak legyen meg.
2014. ápr. 15. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
A hármas elég könnyen meglesz, ha nem vagy síkhülye az egészhez. Az ötösért azért már kell dolgozni.
2014. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát azért vágom a témát.:D Egyedül az adatbázis,ami nehezebben megy,de gyakorlok rá.
2014. ápr. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!