Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan fórum, ahol igazi...

Van olyan fórum, ahol igazi hozzáértőkkel lehet a Photoshoppal kapcsolatban kérdezni?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan fórumot keresek, ahol sok a Photoshop-szakértő, és feltehetem a kérdéseimet a Programmal kapcs..
2009. dec. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt így én is megtudtam volna csinálni... konkrét fórumra vagyok kíváncsi + az is számít, hogy valaki ajánlja
2009. dec. 21. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Fórumokon, nem lehet a Photoshop használatát megtanulni. Külön, több 100 órás tanfolyamok indulnak, a használatának a teljes elsajátítására. Plusz léteznek Photoshop "tankönyvek", a legegyszerűbb is 461 oldalas.

Talán célravezetőbb lenne, ez irányba keresgélni!

(ahogy látom, eddig nem nagyon tolonganak a válaszadással)

2009. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...ugyanis az "igazi hozzáértők" akik munkahelyükön naponta használják, ill. tanfolyamokon oktatják a program használatának a tudományát, nem érnek rá, (és anyagilag nem is éri meg nekik) Fórumozni.
2009. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem igazából csak egy konkrét problémám van a legújabb Photoshop programmal, a CS4-gyel. Amikor a brushból nagy méretűt akarok használni, akkor a brush körvonalai eltűnnek. Csak akkor jelennek meg rendesen, ha annyira távolra viszem a képet, hogy ráférjen a brush. Hogy lehetne ezen javítani? Mert így nem lehet velük pontosan dolgozni.
2009. dec. 22. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a képen / mutatott részen kívül van az ecset széle, vagy annak egy része, az ecset körvonala eltűnik, mert nincs hova rajzolni. Én nem vagyok hozzáértő, vagy vérprofi, de tapasztalatom szerint lehet GIMP, PaintShop, Photoshop (7-től CS4-ig), ez így van. Elvégre nincs hova rajzolni az ecsetet.


Ha annyira nem nagy az ecset, hogy lelógjon, akkor viszont nem tudom, hol lehet a hiba.


(Photoshop tanfolyamokról annyit, hogy háromnak a tananyagát néztem át, és összesen kb. 10% volt újdonság, egy ilyenen résztvevő ismerős pedig félidő után kevesebbet tudott megcsinálni, mint én, aki csak leül játszadozni a programmal, ha eszébe jut.)

2010. jan. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem ez a probléma csak a CS4-ben fordul elő. Majd ha lesz időm akkor csinálok pár fotót róla, aztán felrakom, hogy érthetőbb legyen a problémám.
2010. jan. 8. 22:10
 8/8 anonim válasza:

Ez egy nagyon nagyon alap-probléma, ha már olyan nagy a brushod, h nem látod a szélét akkor jobbklikk s a Brush Size-on kell változtatni. Ne feledd, akármilyen brusht használsz a min. 1, a max. 2500 pixel méret amit tudsz használni. Szóval ha a kép amivel dolgozol pl 800x600 akkor ne csodálkozz, hogy maximális ecsetmérettel csak egy célkeresztet látsz, me lelóg az ecset széle. Amúgy a billentyűparancs erre: [{ a brush méret csökkentése

]} - a brush méret növelése. Megjegyzem magyar billentyűzettel nem megy a legtöbb billentyűparancs.

Remélem segített

2010. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!