Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem némelyik...

Mave80 kérdése:

A számítógépem némelyik hangokat nem játssza le a hangszórón azonban az USB-s fülesen minden rendben. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
99%-ban minden hangot lejátszik. Viszont van olyan youtube videó amit hang nélkül játszik le. Akad olyan kisebb programom is amiben hang csak a figyelmeztetések miatt van, tehát nem térhangzású, extra kódolású, stb. És annak sincs hangja a hangfalakon (sima kicsi hangfalak). Azonban ha az USB-s headszetet rákötöm akkor azon mindennek van hangja. Mi lehet a baj?

2014. ápr. 16. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az USB-s fülesben valószínűleg van "hangkártya", ez magyarázza, hogy az miért működik. Inkább az lenne érdekes kérdés, hogy miért nem működik a normál "hangkártyád"...
2014. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... pláne, hogy ennyire szelektíven. Tényleg az is lejátszik szint mindent. Szó szerint csak 1-2 dolog van (pl. videó) amit nem játszik le. Tegnap is próbálkoztam valamit javítani rajta de egyszerűen nem értem, hogy a 99%-át a youtube-nak lejátssza, akkor zt az egyet miért nem. :(
2014. ápr. 17. 06:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy böngészés közben húzod ki/dugod be a fülest?

Nekem az USB-s (#1-es vagyok) úgy működik, hogy az adott játékot újra kell indítanom, ha indítás után dugom be az eszközt. Mert különben a notebook hangszóróin marad a hangja. Windows 8.1-em van és olyankor a hangerőnél (jobb oldalt a tálcán) két csúszka jelenik meg.

Miután kilépek a játékból, ki-be kell dugdosnom, mire "elfelejti" a notebook hangkártyáját és beáll ténylegesen elsődlegesnek az USB-s.

2014. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De közben csatlakoztatom, illetve hízom le. Egy próbát mindenképp megér. köszönöm a tippet, kipróbálom majd.
2014. ápr. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!